خدمات درمانی

خدمات به کارکنان سازمانها

خدمات به کارکنان سازمانها


موسسه توانمند سازی ربوبی بر این باور است که سلامت همه جانبه نیروی انسانی به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم بر عملکرد سازمان مؤثر بوده و وضعیت هر یک از کارکنان، درست به‌اندازه کل سازمان اهمیت دارد در نتیجه تمرکز بر ارتقاء سطح توانمندی، افزایش نیروی روانی و تقویت سلامت روانی افراد باعث رشد و ارتقاء کل سازمان خواهد بود.
تشخیص روان شناسی و تعیین برنامه مداخلاتی

تشخیص روان شناسی و تعیین برنامه مداخلاتی


تشخیص؛ نقش اساسی در انتخاب مناسب و تحقق اهداف برنامه ریزی شده دارد . در این موسسه امور تشخیصی به سرپرستی آقای دکتر حسین ربوبی ،با کمک ارجاعات پزشکان و دیگر همکاران حیطه های مختلف تشخیصی و درمانی و همچنین با استفاده از آزمونهای قسمت روان سنجی و ویزیت حضوری مراجع انجام می گیرد
تمرینات ادراکی-حرکتی

تمرینات ادراکی-حرکتی


با استفاده از تمرینات است که میتوان فرآیند درک و راه هایی که به مراکز مهم مغز می روند را تقویت کرد و از این طریق است که میتوان به یادگیری، افزایش سرعت عمل، بهبود توجه و تمرکز، هماهنگی چشم و دست و......... کمک کرد.
سایت تقویت مهارتهای ارتباطی – کلامی

سایت تقویت مهارتهای ارتباطی – کلامی


سایت تقویت مهارتهای ارتباطی کلامی با بهره مندی ا ز کارشناسان مجرب سعی دارد مشکلات ارتباطی کلامی را در مراجعین گرامی به حداقل برساند .زبان نقش مهمی را در رشد و تحول کودک ایفا می‌کند و به او کمک می‌کند به خوبی به برقراری ارتباط با اعضای خانواده خود بپردازد، در مدرسه به یادگیری مطالب بپردازد، با دوستان خود ارتباط اجتماعی برقرار کند، با دیگران رابطه برقرار کند و کارهای ساده خود از قبیل صحبت کردن با تلفن و خرید از فروشگاه را انجام دهد.
سایت بازی درمانی

سایت بازی درمانی


بازی ابزار ارتباط با کودک است .سایت بازی درمانی با بهره مندی از متنوعترین و جدید ترین متدهای روانشناختی ، رفتاری و نقش به سزایی در ارزیابی ، مداخله و افزایش تعاملات اجتماعی کودکان دارد .
آموزش یوگای کودکان

آموزش یوگای کودکان


امروزه تأکید زیادی بر روشهای غیردارویی می شود. یوگا ازجملهٔ این روشها است.هدف یوگا ی کودکان هماهنگی جسمی و ذهنی و کنترل ذهن و بدن است.مقالات زیادی در تاثیر این روش بر روی توجه و تمرکز و اختلالات یادگیری و...موجود است.این خدمت توسط مربی رسمی یوگا به صورت انفرادی و گروهی به کودکان ارایه می شود
روان درمانی پویشی فشرده کوتاه مدت

روان درمانی پویشی فشرده کوتاه مدت


تشخیص و روان درمانی غیر دارویی توسط شخص آقای دکتر حسین ربوبی و با مداخلات مناسب مشاوره ای ، روان کاوی و روان پویشی فشرده کوتاه مدت دوانلویی
سایت تست و ارزیابی‌های روانشناختی و هوش

سایت تست و ارزیابی‌های روانشناختی و هوش


سایت تست و ارزیابی های روانشناختی و هوش با بهره مندی از معتبر ترین تست های هنجار در این زمینه ، تحت نظر اقای دکتر حسین ربوبی به بررسی و ارزیابی کمی و کیفی کارکردهای شناختی و روانشناختی همانند هوش،شخصیت و... می پردازد.
اتاق تاریک رایانه‌ای (CDR)

اتاق تاریک رایانه‌ای (CDR)


اتاق تاریک بعنوان یکی از زیر مجموعه های محیط چند حسی (Multi-Sensory - Environment) به تقویت عملکردهایی می­پردازد که در آنها غالباً حس های بینایی، شنوایی، وستیبولار، عمقی و لامسه تحریک و تقویت می­شود.سایت اتاق تاریک رایانه ای به ارائه خدمات ویژه در زمینه ادراک دیداری و شنیداری می پردازد . در این سایت ، کارکردهای توجه دیداری ، حافظه دیداری ، ادراک عمق دیداری ، و ... با استفاده از ادغام فن آوری های رایانه ای اجرا می شود.
ماساژ کودکان

ماساژ کودکان


ماساژ در کودکان با هدف کاهش اضطراب و هراس دوران کودکی،کاهش حساسیت های لمسی ، بهبود ارتباطات و تعاملات والد = کودک ، ، افزایش تحمل روانی ، افزایش آرامش و تن آگاهی توسط کارشناسان مجرب به ارائه خدمت به مراجعین گرامی می پردازد.
سایت آموزشی

سایت آموزشی


قسمت آموزشی ویژه آن دسته از کودکانی است که از مشکلات توجه و تمرکز و برخی مسائل ارتباطی و رفتاری رنج می برند . با این وجود از هوش بهر نرمال و عملکرد عادی برخوردار هستند و جهت ارتقا کیفیت عملکردهای روزمره و تخصیلی شان ، افزایش ادراک و تسهیل روند آموزشی مراجعه نموده اند.
VMT – تمرینات ادراکی دیداری حرکتی

VMT – تمرینات ادراکی دیداری حرکتی


سایت VMT با بهره مندی از ابزارهای نوین و ادغام استفاده از بازی های رایانه ای مورد علاقه کودکان با هدفگذاری دقیق ، به افزایش سطح توجه و تمرکز ، هماهنگی های حرکتی - دیداری ، دقت ، تعادل ، افزایش سطح تحمل روانی و جسمی می پردازد.
  • خدمات درمانی، توانمندسازی عصبی شناختی، توانبخشی عصبی
  • اینستاگرام موسسه کاردرمانی رشد به مدیریت دکتر ربوبی
  • مقالات عمومی و تخصصی، آموزش، آشنایی با درمان، تشخیص و ...