جهت تعیین وقت مشاوره و ارزیابی روان شناسی یا توانبخشی توسط دکتر ربوبی با مراکز ما در نقاط مختلف تهران تماس بگیرید.
میدان ونک (گاندی) :۸۸۷۸۶۷۶۶ پل سیدخندان(ستاری):۲۶۷۰۲۷۸۵ سعادت آباد(شانزدهم): ۲۲۳۷۱۲۰۸ پونک(سردارجنگل) :۴۴۴۱۲۲۱۸

خدمات درمانی

تمرینات ادراکی-حرکتی

تمرینات ادراکی-حرکتی


با استفاده از تمرینات است که میتوان فرآیند درک و راه هایی که به مراکز مهم مغز می روند را تقویت کرد و از این طریق است که میتوان به یادگیری، افزایش سرعت عمل، بهبود توجه و تمرکز، هماهنگی چشم و دست و......... کمک کرد.
سایت گفتار درمانی

سایت گفتار درمانی


سایت گفتاردرمانی با بهره مندی ا ز کارشناسان گفتاردرمانی و با بهره مندی از جدید ترین تجهیزات و نرم افزارهای تخصصی گفتاردرمانی ، سعی دارد مشکلات گفتاری ، زبانشناختی ، تلفظ ، لکنت ، مشکلات گویایی ، آوایی ، حسی لمسی و حرکتی ناحیه صورت و دهان ، مشکلات تنفسی و .. را در مراجعین گرامی به حداقل برساند .
سایت بازی درمانی

سایت بازی درمانی


سایت بازی درمانی با استفاده از نیروهای کارشناس و کارشناس ارشد کاردرمانی و روانشناسی و با بهره مندی از متنوعترین و جدید ترین متدهای روانشناختی ، رفتاری و عصب روانشناختی کار با کودک ، نقش به سزایی در ارزیابی ، مداخله و افزایش تعاملات اجتماعی کودکان دارد .
سایت کاردرمانی آموزشی – ذهنی

سایت کاردرمانی آموزشی – ذهنی


سایت کاردرمانی ذهنی با هدف توانبخشی عصبی ، اجرا و انجام مداخلات کاردرمانی ذهنی بر روی توانخواهان ایجاد و تاسیس شده است.همچنین سایت های اتاق تاریک رایانه ای (CDR)، آموزش و VMT نیز جزو سایت کاردرمانی ذهنی محسوب می گردند.
سایت کاردرمانی جسمی

سایت کاردرمانی جسمی


کاردرمانی جسمانی که یکی از بزرگترین و پرکار ترین سایت های مجتمع توانبخشی عصبی رشد می باشد . به ارائه انواع مداخلات جسمی حرکتی برای کودکانی با سطوح مختلف مشکل ( از فلج مغزی و مشکلات شدید حرکتی گرفته تا مشکلات خفیف حسی و تعادلی و هماهنگی های حرکتی ) می پردازد.
سایت تشخیص توانبخشی

سایت تشخیص توانبخشی


سایت تشخیص توانبخشی جهت ارزیابی دقیق کلیه عملکردهای شناختی ، ادراکی ، حسی ، روانی و جسمانی مراجع تشکیل شده است.
سایت تست و ارزیابی‌های روانشناختی و هوش

سایت تست و ارزیابی‌های روانشناختی و هوش


سایت تست و ارزیابی های روانشناختی و هوش با بهره مندی از معتبر ترین تست های هنجار در این زمینه ، تحت نظر اقای دکتر حسین ربوبی به بررسی و ارزیابی کمی و کیفی کارکردهای شناختی و روانشناختی همانند هوش،شخصیت و... می پردازد.
سایت کاردرمانی اندام فوقانی (دست)

سایت کاردرمانی اندام فوقانی (دست)


کاردرمانی دست تحت نظر کارشناسان ارشد کاردرمانی به ارائه مداخلاتی از کاردرمانی جسمی که به طور ویژه بر روی عملکردهای شانه ، آرنج ، مچ ، انگشتان ، کف دست ، مهارتهای دیداری و دستی ، هماهنگی های حرکتی دست و انگشتان و ... می پردازد.
سایت اتاق تاریک رایانه‌ای (CDR)

سایت اتاق تاریک رایانه‌ای (CDR)


hتاق تاریک بعنوان یکی از زیر مجموعه های محیط چند حسی (Multi-Sensory - Environment) به تقویت عملکردهایی می­پردازد که در آنها غالباً حس های بینایی، شنوایی، وستیبولار، عمقی و لامسه تحریک و تقویت می­شود.سایت اتاق تاریک رایانه ای به ارائه خدمات ویژه در زمینه ادراک دیداری و شنیداری می پردازد . در این سایت ، کارکردهای توجه دیداری ، حافظه دیداری ، ادراک عمق دیداری ، و ... با استفاده از ادغام فن آوری های رایانه ای اجرا می شود.
ماساژهای تخصصی

ماساژهای تخصصی


ماساژ های تخصصی و درمانی با هدف کاهش حساسیت های لمسی ، بهبود ارتباطات و تعاملات والد = کودک ، کاهش اضطراب و هراس های دوران کودکی ، افزایش تحمل روانی کودکان ، افزایش احساس لذت بخش آرامش و تن آگاهی ، بهبود مهارتهای سیستم لمسی - تعادلی و .. توسط کارشناسان مجرب کاردرمانی به ارائه خدمت به مراجعین گرامی می پردازد.
سایت آموزشی

سایت آموزشی


سایت آموزشی ویژه آن دسته از کودکانی است که از مشکلات توجه و تمرکز و برخی مسائل ارتباطی و رفتاری رنج می برند . با این وجود از هوش بهر نرمال و عملکرد عادی برخوردار هستند و جهت ارتقا کیفیت عملکردهای روزمره و تخصیلی شان ، افزایش ادراک و تسهیل روند آموزشی به مجتمع توانبخشی عصبی رشد مراجعه نموده اند.
سایت VMT – تمرینات ادراکی دیداری حرکتی

سایت VMT – تمرینات ادراکی دیداری حرکتی


سایت VMT با بهره مندی از ابزارهای نوین و ادغام استفاده از بازی های رایانه ای مورد علاقه کودکان به اتفاق هدفگذاری های دقیق درمانی ، به افزایش سطح توجه و تمرکز ، هماهنگی های حرکتی - دیداری ، دقت ، تعادل ، افزایش سطح تحمل روانی و جسمی می پردازد.
  • خدمات درمانی، توانمندسازی عصبی شناختی، توانبخشی عصبی
  • کانال تلگرام موسسه کاردرمانی رشد به مدیریت دکتر ربوبی
  • مقالات عمومی و تخصصی، آموزش، آشنایی با درمان، تشخیص و ...